Rámování, paspartování

Už 14 let jsme tady pro Vás a děkujeme, že se k nám rádi vracíte. Vaše spokojenost je pro nás důležitá a je motorem do dalších let... Díky Vám nás naše práce stále baví.

Nejsme komerčním provozem. Odborně a ochotně Vám poradíme a najdeme rám i paspartu dle vašeho požadavku. Nabízíme široký výběr rámů, paspart (barevné papírové pasparty, sametové i plátěné) precizní provedení, osobní přístup. Zakázky nikam neposíláme a za práci si ručíme.

Rámujeme do dřevěných i kovových lišt. Svým zákazníkům zprostředkujeme i laminaci plakátu, dle výběru matnou i lesklou. Ozdobíme Vaše dílo paspartou s ozdobnou filetou, napneme Vám plátna, zarámujeme mince, zrcadla, brouky i motýly, i dres Jaromíra Jágra a první botičku vašeho dítěte.

Sklo, antireflexní sklo, plexi - matné i lesklé, muzeální sklo - poradíme, co je pro Vaši zakázku nejlepší!

Naše nová dílna umožňuje i zhotovení zakázek velkých i nadměrných rozměrů, a to v jakémkoliv množství.

Každé výtvarné dílo má svoji duši a nám dělá radost, že můžeme dotvářet grafiky, akvarely, olejomalby, fotografie atd.… rámem, který podpoří a dá vyniknout dílu v něm obsaženém. Například adjustace litografií pana Suchého, kterému pravidelně pořádáme výstavy, je ukázkou naší práce.

Citlivý a neuspěchaný výběr tohoto důležitého doplňku je přirozenou součástí naší práce, a pokud se na nás obrátíte, poskytneme Vám nejenom bohatý výběr paspart a rámů, ale i cenné rady.

U nás i nemožné jde, jen se musí chtít 🙂 A nám se stále chce.