Rámování obrazů

Rámování, paspartování

Vaše individuální požadavky nebo termíny pro zadání zakázek a jiné dotazy řešte na tel. čísle 737 081 233, nebo e-mailem galeriejonas@gmail.com - rádi Vám odpovíme a pokud to bude v našich silách, vyhovíme.

Nejsme komerčním provozem. Odborně a ochotně Vám poradíme a společně s Vámi vybereme rám i paspartu. Nabízíme široký výběr rámů, paspart (barevné papírové pasparty, sametové i plátěné) precizní provedení, osobní přístup. Zakázky nikam neposíláme a za práci si ručíme.

Citlivý a neuspěchaný výběr tohoto důležitého doplňku je přirozenou součástí naší práce a pokud se na nás obrátíte, poskytneme Vám nejenom bohatý výběr paspart a rámů, ale i cenné rady.

Rámujeme do dřevěných i kovových lišt. Svým zákazníkům zprostředkujeme i laminaci plakátu, dle výběru matnou i lesklou. Ozdobíme vaše dílo paspartou s ozdobnou filetou, napneme vám plátna, zarámujeme obrazy, grafiky, fotografie, mince, zrcadla, brouky i motýly, nebo dres Jaromíra Jágra. Co první botičku nebo otisk ručičky vašeho dítěte?

Sklo, antireflexní sklo, plexi - matné i lesklé, muzeální sklo - poradíme, co je pro Vaši zakázku nejlepší!

Zhotovme i zakázky velkých rozměrů v jakémkoliv množství.

Každé výtvarné dílo má svoji duši a nám dělá radost, že můžeme dotvářet grafiky, akvarely, olejomalby, fotografie... rámem, který podpoří a dá vyniknout dílu v něm obsaženém.

Například adjustace litografií pana Suchého, kterému jsem s velkým potěšením pořádáli výstavy, je ukázkou naší práce.

U nás i nemožné jde, jen se musí chtít 🙂 A nám se stále chce.